Модельный ряд Honda

Отзыв о Honda Jazz 2011 года

Автомобиль: Honda Jazz 2011 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 50000 км, двигатель - 1.3 бензин
Автор: Олексій (Украина, Киев)   12.05.2012

Приглядувався доцьогоавто 3 роки. придбав авто без тест-драйву не пошкодував. В нашій родині авто не лише перевозить нас, але, завдяки ункальній трансформації салону, вантажі. Авто дуже-дуже економічне. В місті при швидкості 70-80 км/год витрати пального менші ніж вказані в тех. хар. Двигун нас повністю влаштовує. Ми не особливо ітаємо на ньому, ае коли треба прискорюватися на 5 передачі авт при 120км\год прискорюється і доволі активно. Двигун дуже добре починає тягнути за 3500 об\хв. Автомобіль зовні дуже маленький, але це лише зовні. всередині вистачає місця як спереду, так і позаду. при моєму зрості 188 см, я з комфортом сиджу позаду, а попереду брат із 187 см. навітьв 5-х доволі комфортно можна переміщатися, але не треба. в 4-х просто супер :) Сподобалася зручна посадка в авто, двері яі відчиняюься майже на 90 градусів(з Джазу зручніше виходити ніж з Аккорду, це не жарт). Місця над головою вистачає. Водій отримує чудову оглядовість, хорошу керованість (хонда провокує постійно все швидше й швидше входити в повороти, міцно тримається на асфальті), чіткий механізм роботи механічної коробки, відмінні гальма, здорові дзеркала, паркуватия з якими просто задоволення, зручні сидіння з хорошою підтримкою та зручне керування іншими прибамбасами в салоні. Дуже подобається трансформація Меджік Сіт та багаже відділення, подобається, що сдіння задні складаються та виникає абсолютно рівна поверхня (в поході ми з братом стелили матраци в машині і ній висипалися, місця вистачало). На цьому авто ми перевезли 2-х метровий холодильник, він без упаковки вліз в авто, морозильну камеру в упаковці 2 метрову шириною і довжиною 75 на 75 см , але трішки висунута із багажника вона була. Автомобіль на кожен день В нас ніколи е виникало недостатку місця в салоні табагажнику. Радує велика кількість різни секцій та кишеньок, що оцінять любителі тривалих подорожей. Авто обиралося між Маздою 2, Ніссан Ноут. Сподобалася акустична система, дуже добре грає, як для стаціонарної. Кожного дня я в цьому авт проводжу не менше 200 км в дорозі, скажу відверто, воно приносить задоволення від керування та перебування в ньому. Після нього, моя родина обирає авто лише серед Хонд. Так, базова комплектація коштує дорогше ніж у конкурентів, але в тій же базі Ви отримуєте більше, ніж у конкурентів. Друзі часто порівнюють наше авт із авто за ці гроші. Так , є авто більші, солідніші, але їх якість вимагає бажати кращого. В цьому авто я відчуваю плідну роботу інженерів, які до тонких дрібниць все продумували, а не намагалися запихути фаршу більше та випустити на ринок. Доречі, чого тільки вартий той факт, що в США Джаз вже кілька років підряд входить в 5-ку найнадійниших авто Світу.

Плюсы автомобиля: економічність, вміскість та практичність салону, керованість, огядовість, зовнішній вигляд, еластичність двигуна, як для такого об"єму, емоції, що приносить від керування та перебування в ньому.

Минусы автомобиля: пластик на верхньому барадачку дуже легко царапаєтья, пластик салону жорсткуватий, жорстка підвіска, не практично розміщений USB-вхід і AUX, кліренс не для подолання бардюрів, велика кількість обертів керма "от упора до упора".

Совет покупателю: це авто заслуговує своєї ціни. Коли Вам запропонують авто в такій же комплектації, але за менші гроші, повірте, це еж що порівнювати якість звучання плеєрів Transcend та Apple чи їх функціональність. Обслуговую авто в ДМІ, дуже задоволений сервісом, такого сервісу давно не бачив. Єдине додам, що маленька Хонда може принести більше задоволення ніж здоровенний Хамер.

Nikicon

хороший отзыв, тоже смотрел в салоне, машина неожиданно действительно большая, салон пристойный, но и стоит она не слабо для такого класса.

Igor Zabolotskyi

Являюсь владельцем данного автомобиля уже третий год. Готов подписаться под каждым словом в данном отзыве. на сегодняшний день пробег 67000 км, проблем нет никаких.

Тест-драйв Honda Jazz: Захотелось больше мягкости
Захотелось больше мягкости

В свое время Honda Jazz оказалась среди моделей, в которых отказались от вариатора в пользу роботизированной коробки передач. Но почему в обновленном Jazz снова вернулись к вариатору? Может, нашли новое, доселе неизвестное решение?

Продажа б/у Honda

Honda Passport 2019 Honda Passport 29.000$ 2019 66.000 км